Kalite ve Çevre

Kalite, kesintisiz bir yolculuktur.

Çimstone’da kalite demek ürün, fiyat ve hizmette mutlak müşteri memnuniyeti demektir. Ürün kalitesine gösterilen ilgi, hammadde seçimi ile başlar, ürünün kullanıcıya ulaşmasına kadar tüm süreçlerde devam eder.

Kalitenin kesintisiz müşteri memnuniyetini sağlamak için sonu olmayan bir yolculuk olduğuna inanıyoruz. Sahip olduğumuz kalite belgeleri, kesintisiz kalite yolculuğumuzun kilometre taşlarını oluşturuyor.

Kalite konusundaki sürekli gelişim hedefleyen vizyonumuz, hem iç eğitimlerimizin hem de Ar-Ge süreçlerimizin belirleyicisi. Dünyadaki trendler ve sektörümüzde yükselen estetik yaklaşımları yakından takip ederek,  teknik çalışmalarla ürünlerimizi geliştiriyoruz. Ar-Ge Laboratuvarımız dünya standartlarında çalışmalara imza atarak, ürün geliştirme ve yeni ürün çalışmalarını sizlerin kesintisiz memnuniyeti için yürütüyor.

Tüm prosedürümüze yön veren kalite prensiplerimiz sayesinde TSE, ASTM, EN standartlarına uygun üretim ve kontrol yapıyoruz.

Tüm faaliyetlerimizde önceliğimiz Sürdürülebilir çevre

Doğal taşların kaynaklardan elde edilme sürecinde en modern teknolojiler kullanılsa dahi çıkarılan kaynağın nihai ürüne dönüşen miktarı %40’ı geçmemektedir. Çimstone, geri kalan doğal atığı katma değeri yüksek bir ürüne dönüştürür. Üretiminde kullanılan yüksek teknoloji sayesinde Çimstone minimum atık, maksimum kaynak tasarrufu ile sürdürülebilir çevreye katkı sağlar.

Hammadde kullanımında gösterdiğimiz titizliği, üretim süreçlerimizde de sürdürmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Üretimde kullandığımız her damla suyu, otomatik su arıtma teknolojisiyle geri kazanıyoruz.  Arıtılan suyu üretim sürecinde yeniden kullanıyor,  su ve enerji sarfiyatımızı minimuma indiriyoruz.

Mutfağımızda her gün yaptığınız işlemlere yıllarca dayanacak ürünler geliştiriyoruz. Amacımız her koşulda yaşamınızı kolaylaştıracak ürünlerle hayatınıza değer katarken, doğaya olan etkimizi mümkün olduğunca azaltmak.