Kuvarsın jenerik markası
ÇİMSTONE

Firmamız

1990’lı yıllarda Kuvars minerali yenilikçi bir teknolojiyle, dünyada yüzeylere farklı bir görünüm kazandıran bir ürün olarak öne çıktı.

1996 yılında başlayan faaliyetimizle biz de dünyanın ilk nesil kuvars yüzey kaplama malzeme üreticileri arasında yerimizi aldık. Türkiye’de henüz bilinmeyen ve pek çok avantajı mimarlık ve dekorasyon sektörüne taşıyan ürünlerimizle sektörün kurucu markası olduk. O günlerden beri ülkemizde kuvars yüzey kaplama malzemeleri “Çimstone” adıyla anılmaya başladı.

Bir sektöre adını veren marka olmanın sorumluluklarını her zaman büyük bir ciddiyetle taşıdık. Sektörünü inşa eden, öncü marka olarak ürün kalitesini, çeşitliliğini ve estetik eğilimleri biz belirledik. Her faaliyetimizle sektörün geleceğine şekil verdik.

Bugün Türkiye kuvars sektörünün gelişimi, pazarın boyutları, üretim yapan marka sayısı bizim için iftihar tablosu. 

Öncü olmanın gereği olarak her koşulda yatırımlarımızı ve faaliyetlerimizi sürdürerek ülkemize ve sektöre inancımızı ortaya koyduk. 2020 yılında devreye aldığımız, en son Breton teknolojisi sahibi 2.  üretim hattımız,  ABD ve İngiltere’de kurulu satış ofislerimiz, 40’ın üzerinde ülkede banyo ve mutfakları süsleyen ürünlerimiz ile kuvars dünyasında söz sahibiyiz.

A.St.A

Dünya Kompoze Taş Üreticileri Birliği olarak faaliyet gösteren A.St.A’ya üye tek Türk markası olan Çimstone, Türkiye Kuvars sektörünü uluslararası düzeyde temsil ediyor. 

ASTA WORLD WIDE KEŞFET
Grup Şirketlerimiz

Çimstone, inşaat sektöründe çok boyutlu faaliyetlerini sürdüren
AKKUŞ Grubu bünyesinde yer alıyor.